İzekol Grup, 1987 yılında mobilya üretim sektörüne adım atmış köklü bir kuruluştur.

Yolculuğuna mobilya ile başlayan şirketimiz, yılların vermiş olduğu kaliteli ve güçlü tecrübesini kullanarak, daha konforlu ve sürdürülebilir yaşam alanları için 2007 yılında inşaat sektöründe de hizmet vermeye başlamıştır.  Çeyrek asırdan fazla olan üretim tecrübemiz ile vizyonumuzu daha da genişletmek ve  global pazarı etkin bir şekilde kullanmak amacıyla 2023 yılında Laperion Kitchen markamızı hayata geçirdik.

Geçmişimizden aldığımız deneyim ve geleceğe duyduğumuz güvenle, mobilya ve inşaat sektörlerinde öncü bir rol üstlenmeye devam edeceğiz. Müşterilerimize ve paydaşlarımıza karşı sorumluluklarımızın bilinciyle hareket ederek, daha yaşanabilir bir dünya için çalışmaya devam edeceğiz.

Misyonumuz

Laperion olarak dünyanın içinde bulunduğu hızlı tüketim çılgınlığına karşın, uzun ömürlü ve eskimeyen mobilyalar üretiyoruz. Gelecek nesillerin refahı için değerli kaynaklarımızı dikkatli kullanarak kalite odaklı ve sürdürülebilir tasarımları, üretimin merkezine yerleştiriyoruz.

Vizyonumuz

Türkiyede geliştiriyor ve üretiyoruz. Bu kapsamda bölgesel üretim yapan firma olarak, dünyada tanınmış güçlü bir marka oluşturmak.